Wypad na długi weekend

10 sierpnia 2015 autor: Mama

MazuryJesteśmy już na takim etapie – że zaczyna nam się nudzić w domu.. nam – tzn młodej i mnie, bo starsza to się nigdy nie nudzi:) W dodatku – niedługo będzie przedszkolakiem, więc w ogóle w jej życiu będzie się bardzo dużo działo;)

I tak sobie planuje i planuje, aż w końcu „wyplanowałam” wyjazd na weekend z całą rodziną. Namówiliśmy też znajomych – więc będziemy mieli dobre towarzystwo. Co prawda – kolega musi pojawić się jeszcze w pracy w http://dwdbautech.pl/ ale dojadą do nas jak tylko się wyrwie…

Będzie nas w sumie aż 9 osób- bo u nich jest trójka dzieci. Jedziemy na Mazury – co prawda nie na jachty – a do domku (z dziećmi będzie łatwiej wszystko ogarnąć…), ale na łódkę na pewno się wybierzemy – na kilka godzin – żeby starszaki miały prawdziwą mazurską atrakcję. Znaleźliśmy bardzo dobrze zapowiadający się ośrodek z dwoma placami zabaw, plażą i kąpieliskiem, domki są w świetnym stanie. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że i dzieci i dorośli będą się dobrze bawić;) Torby spakowane, zakupy zrobione, przed samym wyjazdem dopakujemy kilka niezbędnych rzeczy i w drogę;) A po powrocie opowiem Wam jak było;)

  • Możliwość komentowania Wypad na długi weekend została wyłączona
  • Kategoria: zycie

Komentowanie wyłączone.